Výprava do hájenky u Trutnova 25. – 28. 10. 2013

Pátek:
Cestou vlakem jsme natrefily na opravdu zvláštního týpka :D.
Když jsme dojely na autobusovou zastávku Nový Rokytník, bloudily jsme, než jsme našly chatu. Pak jsme si daly véču a šly jsme spát.

Sobota:
Po snídani jsme šly na výlet – utíkaly jsme před masožravými kytkami žravuchami (obrázek = žravucha)
.
A pak jsme kreslily okolní přírodu.
Odpoledne byla zdravověda – chodily jsme po lese a hledaly papíry s popisy úrazů atd., které jsme měly za úkol ošetřit (jen jsme to říkaly).
Po večeři jsme se dívaly na film Die Welle a pak spát!

Neděle:
Ráno nás vedoucí vzbudily a my jsme se rozdělily do tří skupin a šly na okruh po lese s různými supr čupr úkoly (např. chození po provaze :) ) – měly jsme za úkol předat zprávu T .G. Masarykovi, následně vymyslet státní vlajku, nějaké zákony, státní zřízení, práva atd. Pak nás Masaryk pozval na hostinu – snídani (palačinky). Potom jsme dělaly stezky a byl oběd – tvarohové knedlíky. Po poledňáku jsme s Markétou vyráběly kytičky z látky a měly jsme psycho program o závislostech. Po večeři nás Papája učila základní masáž :)).

Pondělí:
Po snídani jsme hrály náčelníka, sbalily jsme si věci a uklidily chatu. Po obědě jsme daly sbohem kanci v okně a šly jsme na vlak. Jely jsme až do Vysočan, tam jsme daly pokřik a hurá dom!
Kanec ↓

 

Gary :)

VÝPRAVA DO TÁBORA… 27.-29.9

Když jsme přijely (v pátek)  na chatu v Táboře, tak jsme si vybalily,najedly a potom jsme zjistily,že Neil Armstrong od nás potřebuje pomoc :))

V sobotu byl k snídani chleba se sýrem… Dopoledne jsme se staly planetami a běhaly jsme pro palivo do rakety…. Navzájem jsme se chytaly :). Po svačince byla další etapa, měly jsme zavázané oči a chodily jsme v bludišti :)) K obědu bylo rizoto s párkem :D. Po poledňáku jsme chodily po Táboře a plnily úkoly např. skládání písniček, dozvědět se co nejvíce o místních podzemních chodbách…Když jsme přišly zpátky, tak jsme si šly vyzvednout dárek od Armstronga. Pak jsme kreslily portréty s Markét. A když jsme všichni usínaly, tak nás zbudili a byla noční hra.

V neděli byla rozcvička ve spacácích :) Pak jsme s rádkyněmi hrály hru Balík :D. A pak jsme měly napsat důvody proč by Kryštof Kolumbus měl obeplout zemi :))Pak už jsme jen uklízely a jely domů :)) ;))                                                                                                        Simča ;)

Přihláška na Hru po Praze

Zdravím,

Posílám přihlášku na mini akci v neděli 3. listopadu (jedná se o hru s cizím oddílem). Hráči jsou rozděleni do třech skupin, které mají rozdílné časy srazu (9:30, 9:50 a 10:10), ale stejné místo – Senovážné náměstí. Podle plánu by hra měla skončit ve čtyři hodiny odpoledne, ale může se protáhnout (nebo zkrátit).

Přihláška na Hru po Praze