Listopadová procházka Prahou (24.11.)

V sobotu jsme se vydaly na cestu po Pražských památkách. Sraz jsme  měly v 9:30 u Billy.
Nejdřív jsme metrem jely na Vyšehrad u Rotundy sv. Martina jsme vyslechly Myščino povídáni a šli jsme dál,navštívily jsme hřbitov kde jsme našli i hrob zakladatel českého skautingu A. B. Svojsíka.
Jely jsme tramvají a potom jsme si prohlídly Pražský hrad a další památky blízko.Když jsme došly ke Karlovu mostu daly jsme si oběd a šly jsme dál směrem k Rudolfinu kde jsme se i vyfotily :)
Chvilku před druhou jsme dorazily na Staroměstské náměstí kde jsme si prohlídly Týnský chrám a šly jsme čekat až se na orloji otočí apoštolové. Dále jsme si prohlídly Prašnou bránu a daly si chvilku rozchod.Nakonec naší procházky jsme došli k Národnímu muzeu kde jsme jako u každé památky vyslechly výklad.
Na Prosek jsme se vrátily chvilku před čtvrtou. Všem se výlet líbil a moc jsme si ho užily :)

Verča

Výprava do Březiny

Výprava do Březiny (2. – 4.11.2012)

Pátek:

Sraz byl později než obvykle. Jely jsme vlakem a vystoupily jsme ve vesnici Heřmaničky, a jelikož cíl byl v Březině, musely jsme ještě chvíli jít pěšky.

Sobota:

Po snídani a rozcvičce nás čekala hra se zvířaty – každá si vybrala jedno zvíře. Jedna z nás šla do prostředka kruhu a někdo jiný řekl zvíře. Ta veprostřed měla za úkol bouchnout (trochu) toho, kdo si toto zvíře na začátku vybral. Tento člověk se mohl bránit tím, že řekl jiné zvíře. Ten veprostřed měl za úkol bouchnout toho, kdo si vybral tohle zvíře a tak pořád dál. Celý příspěvek